Особливості монтажу морозильних камер

У цьому описі хотілося б зупинитися на технологічних особливостях складання саме морозильних камер.

З температурою експлуатації -15⁰С і нижче. Використовуючи сучасний матеріал сендвіч-панелі можна збирати камери різної конфігурації: прямокутні, квадратні, п'яти або навіть шестикутні, в разі необхідності можна зібрати камеру з напівкруглими стінами.

Монтаж камери починається з підготовки майданчика або статі в приміщенні, де буде розташовуватися морозильна камера. Майданчик повинен бути рівним, по можливості вирівняною в горизонтальній площині. Потім, згідно проекту, проводиться розмітка і установка опорного профілю для монтажу панелей. Опорний профіль необхідно надійно закріпити до підлоги. Стінові панелі для холодильних і морозильних камер встановлюються вертикально. Вертикальна установка панелей дозволяє забезпечити герметичність з'єднань, замкове з'єднання кутів, з'єднання стелі і стін, примикання стін з теплоізоляцією підлоги.

Монтаж панелей починається з одного з кутів. Монтуючи кут, панелі повинні бути встановлені строго вертикально. Кут - одне з місць монтажу, де дуже важливо забезпечити герметичне примикання. Так як завод-виробник не виробляє кутові з'єднання, конфігурація кута вирізається за допомогою електроінструменту.

стыковка сендвич-панелей

Мал.1

Кутове з'єднання вид зверху:

А-неправильно; Б, В-правильно

Всі з'єднання, в т.ч. і стикування панелей, обов'язково герметизуються монтажною піною. При стикуванні двох панелей в зовнішній замок укладається силіконовий герметик, що збільшує надійність герметизації морозильної камери. Це дозволяє домогтися ефекту термоса.

Після закінчення установки стін починаємо монтувати стелю. Підрізаємо стінові панелі, витримуючи горизонт, і вирізаємо замок для з'єднання з стельової панеллю. На стельової панелі в місцях примикання зрізаємо метал, для виключення містка холоду.

Особливості монтажу морозильних камер

Мал.2

Всі кути з'єднань герметизуються спецпланки.

Після закінчення складання корпусу все з'єднання панелей, примикання спецпланок герметизують силіконовим ГЕРМЕТ.

Перед укладанням теплоізоляції підлоги в місці примикання утеплювача статі на стіновий панелі розриваємо місток холоду, зрізаємо метал. Теплоізоляція підлоги повинна з'єднатися з наповнювачем панелі.

технологии монтажа морозильных камер

Мал.3

Дотримання технології монтажу морозильних камер забезпечить економне і довговічне використання холодильного обладнання.