Промисловi морозильнi камери

Для тривалого та якісного зберігання продуктів потрібно купити морозильну камеру промислову - установку, яка дозволить зберегти зовнішній вигляд товару без втрати властивостей і смакових якостей. Вона виготовляється зі спеціальних сендвіч-панелей, які мають високий показник гігроскопічності і допомагають зберігати низьку температуру всередині організованого приміщення. Компанія O.G. Service займається виготовленням та встановленням промислових морозильних камер за доступною ціною в Харкові і інших містах України.

Де застосовуються промисловi морозильні камери

Низькотемпературне обладнання використовується на підприємствах харчової промисловості (м'ясокомбінатах, молочних заводах, олійноекстракційних виробництвах), в торгових мережах на кшталт магазинів і супермаркетів, на складах і в підсобних приміщеннях. Виробничі морозильні камери необхідні і для закладів, які займаються приготуванням і зберіганням продуктів харчування: кафе, ресторанів, барів та іншого громадського харчування. Згідно з вимогами до подібних організаціям, їм необхідно зберігати товар відповідно до державного стандарту. Це стосується:

  • м'ясних виробів;
  • риби і морепродуктів;
  • ягід, фруктів, грибів, зелені і овочів;
  • молочних продуктів (в тому числі морозива);
  • напівфабрикатів.

У ряді закладів використовуються морозильні вітрини - малогабаритні установки, що використовуються для розміщення на невеликих площах, наприклад, в торгових павільйонах або кіосках. Компанія «О.Г.Сервіс» надає готові варіанти подібних вітрин, які були створені провідними в СНД виробниками холодильного обладнання. Наприклад, у нас можна замовити морозильник Polair або «МХМ». Подібні пристрої можуть мати розміри від 1 до 40 м3 і бути виконані у вигляді габаритної герметичної камери або компактної вітрини. Вартість морозильної камери «Полаір» або «МаріХолодМаш» залежить від розмірів, потужності та обраної комплектації.

Морозильні установки в O.G. Service

Щоб створити необхідний мікроклімат і контролювати температуру по всьому об'єму, приміщення повинно мати підвищеним рівнем теплоізоляції і гігроскопічності. Для цих цілей промислові морозильні камери виготовляються з сендвіч-панелей з пенополіуретановим наповнювачем і сталевим каркасом. При установці також виготовляється термоізоляція статі низькотемпературної холодильної камери з системою зливу, яка забезпечує її легке очищення.

До стандартного устаткування для морозильної камери також відносять пристрої для контролю за освітленням і температурою всередині конструкції. Виготовлення та встановлення таких агрегатів варто довіряти кваліфікованим фахівцям, адже будь-які помилки чреваті великими витратами на ремонт, оплату електроенергії та закупівлю нового, свіжого товару.

Камери шокової заморозки

У «О.Г. Сервіс »ви можете купити промислову морозильну камеру шокової заморозки, в якій підтримується температура порядку -25 ... -40 ° C. Принцип її роботи полягає в перетворенні вологи в кристали льоду за мінімальний час шляхом циркуляції холодного повітря.

Устаткування для морозильних камер промислових включає конденсатор, компресор, шокфростери або випарник. Обов'язкове облаштування теплоізоляції на підлозі установки перешкоджає порушення температурних режимів. Така морозильна камера ідеальна для зберігання м'яса, риби, напівфабрикатів та інших продуктів, які вимагають швидкої заморозки без втрати властивостей.

З'єднання панелей методом «шип-паз» забезпечує підвищену щільність конструкції і мінімізує ймовірність появи «містків холоду». Додатковий захист від порушень мікроклімату забезпечує додаткова герметизація швів. Оцинкована сталь з полімерним покриттям на облицювальній шарі перешкоджає корозії.

Клієнтам, яких зацікавила морозильна камера шокової заморозки, купити і встановити її без додаткових підрядників допоможе компанія O.G. Service. Наші фахівці здійснюють заміри, роблять розрахунок, проектують, виготовляють і монтують камеру «під ключ». Наша виїзна бригада забезпечена усією технікою та інструментами, які потрібні для установки морозильних камер. Вам залишиться лише прийняти виконану роботу і розмістити товар всередині готової конструкції.

Де замовити промисловий морозильник в Україні

Всім клієнтам ми гарантуємо:

  • Поставку високоякісного обладнання з тривалим терміном експлуатації.
  • Якісний сервіс і швидкий монтаж.
  • Сертифіковану продукцію, безпечну для навколишнього середовища і здоров'я людини.
  • Доступні ціни та можливість знижки в залежності від обсягу замовлення.
  • Виготовлення якісних морозильних камер за індивідуальними параметрами.

Щоб купити низькотемпературні холодильні камери в нашій компанії, потрібно лише подзвонити за телефонами +38-050-593-18-42, +38-099-006-00-26, +38-099-142-33-67 або написати нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ми завжди готові надати технологічну підтримку, відповісти на питання, що цікавлять, проконсультувати щодо експлуатації пристрою або допомогти визначитися з типом конструкції для зберігання вашого товару.