Двері для промислових холодильних камер

Щоб забезпечити герметичність низькотемпературної установки і не позбавити її теплоізоляційних властивостей, необхідно подбати про покупку надійної і якісної двері для холодильних камер, яка буде проста і безпечна в експлуатації. У нашій компанії ви можете придбати холодильні двері, що відповідають санітарним нормам. Це компактні, стійкі до негативного впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища механізми, ефективно «замикають холод» всередині приміщення. Гарантуємо оперативний розрахунок, монтаж і установку устаткування на вашому об'єкті.

Як вибрати двері для промислової холодильної камери в O.G. Service

Великим попитом користуються двері для холодильної камери з сендвіч-панелей, які призначені для облаштування приміщень, що працюють при низьких температурах. Особлива увага приділяється вибору типу наповнювача і товщини теплоізоляційного матеріалу. Для двері в холодильну камеру з середніми температурами досить 80 мм. У випадку з морозильною камерою краще вибрати товщину не менше 100 мм. В цьому випадку по периметру дверного отвору встановлюється електронагрівальний елемент - це запобігає примерзання дверей.

Щоб двері служила довго і справно, ми пропонуємо якісну фурнітуру: ручки, замки, петлі, монорельсову систему, ущільнювальну гуму. Ми заздалегідь піклуємося про захист двері для холодильної камери від механічних пошкоджень на зразок ударів, подряпин. З цим завданням відмінно впорається спеціальний пластик по краях конструкції. Залежно від специфіки завдання підбираємо установки по типу відкриття: відкатні або розстібні. 

Двері для промислової холодильної камери від «О.Г. сервіс »

Наша компанія займається виготовленням різного устаткування для середньо- і низькотемпературних камер. Щоб встановити якісну та надійну двері холодильної камери, ми враховуємо характеристики установки, цілі, для яких вона використовується, а також особисті побажання замовника.

Обладнання виготовляється шляхом стендової заливки утеплювача в прес-форму. Як наповнення сендвіч-панелей вибирається пінополіуретан або пінополістирол. Ці матеріали мають високу термостійкість, екологічні і не горять. Для виготовлення холодильних дверей ми використовуємо перевірену італійську та французьку фурнітуру. Всі замки мають антиблокувальний механізм проти замикання зсередини. Відповідно до технікою безпеки двері для морозильних камер оснащені спеціальним захистом проти примерзання.

На ваш вибір двері різних типів:

  • Орні двері для холодильних камер одностулкової і двостулкового типу. Відрізняються практичністю і функціональністю і підходять для камер всіх видів. Вони зручні і під час перевезення товару на візку, і при ручному перенесенні.
  • Відкатні двері для холодильних камер дозволяють заощадити місце в установці і не вимагають додаткових зусиль для відкриття. Можуть бути з ручним або автоматичним приводом.
  • Ворота для холодильних камер частіше використовуються на великих промислових підприємствах, де переміщення товару здійснюється на вантажному транспорті або візку безпосередньо в холодильне приміщення.

Всі з перерахованих вище варіантів підходять для всіх температур. Ви можете замовити двері морозильної камери з порогом або без нього, що відкриваються вліво або вправо. Додатково ми пропонуємо купити холодильне обладнання. Воно забезпечить якісну і ефективну експлуатацію пристроїв.

Де купити двері для холодильних камер в Україні

Фахівці O.G. Service готові спроектувати, виготовити і встановити обладнання для зберігання товару при низьких температурах. У нас ви можете купити надійні двері для холодильних камер, ціна яких істотно «чи не вдарить» по вашому бюджету. Вся продукція виготовляється строго за індивідуальними вимірами, тому ви не будете переплачувати за «підгін» стандартного устаткування під потрібні параметри. Колір двері холодильних камер і морозильників ви можете вибрати по системі RAL виходячи зі своїх переваг. Власникам торгових точок ми також пропонуємо купити морозильні вітрини та промислові камери за доступною ціною з установкою «під ключ».

Для замовлення або додаткової консультації звертайтеся до нас за телефонами +38-050-593-18-42, +38-099-006-00-26, +38-099-142-33-67 або пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..