Промисловий холодильник для зберігання квітів

Холодильник для цветов, холодильная камера для цветов

Підприємці та компанії, що займаються флористикою, замовляють холодильник для квітів - обладнання, всередині якого підтримується комфортна температура для зберігання рослин. Подібні установки поділяються на два типи:

 • Демонстраційна вітрина - підтримує температурний діапазон від +4 до +12 ° C і потрібний рівень вологості. Складається з міцних, але легких склопакетів, які просто зібрати і розібрати для транспортування. Така холодильна вітрина для квітів прекрасно підходить для зберігання і демонстрації готових букетів покупцям, тому має привабливий, але лаконічний зовнішній вигляд, що не відволікаючий від товару.
 • Квіткова камера - обладнання, яке використовується для тривалого зберігання. Воно підтримує температуру від +4 до + 8 ° C, мають відмінну герметичність, завдяки чому зберігають необхідний рівень вологості і довше зберігають квіти в первісному стані.

Компанія O.G. Service пропонує купити холодильні установки для квітів обох видів. На нашому сайті http://og-service.com.ua/ ви знайдете стандартні рішення, а також можете замовити виробництво камер по індивідуальним вимогам.

Види холодильників для квітів

Залежно від розташування демонстраційної вітрини на об'єкті можливі два варіанти холодильних агрегатів для квітів:

 • Пристінні - підходять для малогабаритних приміщень. У таких моделях прозорі стінки розташовуються максимум на трьох сторонах, завдяки чому вартість конструкції нижче.
 • Острівні - розміщуються в приміщеннях, в яких мається на увазі огляд вітрини з усіх боків. Подібні холодильні вітрини для квітів створюються з тих же матеріалів, що і пристінні, але за рахунок наявності додаткового склопакета відрізняються за вартістю.

Критерії вибору квіткового холодильника

Незалежно від того, що ви замовляєте - демонстраційний холодильну шафу або камери для квітів, ціна буде формуватися в залежності від:

 • розмірів установки. Ми готові реалізувати проекти будь-яких масштабів - від 1 м3 і більше. Незалежно від габаритів, готовий проект буде відповідати всім санітарним нормам;
 • наявності комплектуючих. Зручно замовити вітрину і холодильне обладнання для квітів в одному місці. В цьому випадку всі складові елементи конструкції будуть ідеально підібрані один до одного, а значить, робота системи виявиться злагодженої і ефективної.

Якщо вам потрібні якісні холодильні камери для квітів, рекомендуємо звертатися безпосередньо до постачальника. Це допоможе заощадити на підключенні підрядників, а також гарантує, що ви станете власником професійного обладнання та отримаєте гарантію на виконані роботи.

Послуги з виробництва та встановлення холодильників для квітів в «О.Г. сервіс »

Ми працюємо як з невеликими кіосками, магазинами або студіями флористики, так і великими базами. Для кожного клієнта пропонуємо повний комплекс робіт з виготовлення та монтажу низькотемпературного обладнання. У нас можна замовити:

 • Проектування холодильної камери для квітів будь-якої складності. Ви можете звернутися до нас з уже готовим кресленням і дизайном, а можете замовити проектування установки у наших фахівців. Початковий розрахунок ми надамо вже при першому знайомстві в телефонному режимі або при особистій зустрічі в офісі. Остаточна вартість робіт з'ясується після уточнення всіх нюансів: габаритів, числа склопакетів, типу дверей, наявності та типу комплектуючих.
 • Холодильне обладнання для квіткового магазину. Ми використовуємо оригінальні комплектуючі, в якості яких абсолютно впевнені. При необхідності знизити вартість камери, для некритичних вузлів ми запропонуємо бюджетні аналоги.
 • Транспортування і монтаж. Вам не буде потрібно шукати компанію для перевезення холодильника, установки і введення в експлуатацію - весь комплекс робіт ми візьмемо на себе.
 • Монтаж вентиляційної системи. Деякі холодильні установки для квітів досить місткі і за розмірами можна порівняти з великим складом. Для таких приміщень обов'язково продумати систему кондиціонування, яка замінить відпрацьоване повітря і підтримає необхідний мікроклімат. Наші фахівці здійснять її розрахунок і установку, а також запропонують сервісне обслуговування системи, оригінальні комплектуючі, діагностику.
 • Обслуговування камер для квітів. Щоб рослини довгий час виглядали привабливо і не втрачали товарного вигляду, низькотемпературної установці потрібен періодичний ремонт. Всі елементи охолоджувальної системи тісно пов'язані, тому ми пропонуємо професійне обслуговування обладнання.

Квіткові камери закритого типу

Такі установки часто використовуються на квіткових базах і оптових точках. Вони являють собою повністю герметизированную конструкцію, адаптовану під зберігання продукції при середніх температурах (від +2 до +6 ° C).

Установка проектується індивідуально під розміри приміщення. Стіни і стеля виконуються з сендвіч-панелей, які не пропускають повітря, а завдяки спеціальній системі «шип-паз» фіксуються в заданому положенні. Така конструкція гарантує абсолютну герметичність, швидко монтується і коштує відносно недорого. Пол приміщення покривається мармуровою крихтою або керамічною плиткою. Холодильне обладнання в даному випадку аналогічно пристроям, які використовуються в камерах для квітів.

O.G. Service - професійний підхід до низькотемпературних установок

До складу установки входять панелі з теплоізоляційних матеріалів польського і українського виробництва, склопакети, холодильне обладнання з системою автоматизації та вентиляційна установка. В холодильниках є освітлення, що дозволяє показати товар найкращим чином. У демонстраційних вітринах на задній стінці можлива установка дзеркала.

У нас легко купити холодильну камеру для квітів, обладнану сучасною автоматикою. Такі системи працюють без збоїв, легко управляються ззовні, економлять енергію і надійно захищають продукцію. Вітрини створюються з атермічне скла, стійкого до температурних перепадів і пошкоджень, глухі стіни - з пінополіуретанових плит. Останні стійкі до загоряння, в них не утворюється цвіль, грибок, не заводяться шкідники. Це гігієнічний, економічний і довговічний матеріал. Він не вимагає установки додаткового шару теплоізоляції, тому що не пропускає повітря і утримує всередині конструкції необхідні параметри температури і вологості.

Вітрини і камери для зберігання квітів оснащуються малошумним обладнанням, яке не заважає роботі персоналу поруч з установкою і покупцям, які вибирають букет.

Квіти - делікатний, крихкий товар. Вони сприйнятливі до зміни умов, і використання неякісного обладнання веде до швидкої втрати привабливого вигляду. Звертайтеся до менеджерів компанії «О.Г. Сервіс », щоб придбати холодильні камери для зберігання квітів гідної якості і забезпечити собі комфортну базу для розвитку бізнесу в сфері флористики.