Монтаж холодильних камер й устаткування

Монтаж холодильного оборудования OG Servise

Професійний монтаж холодильного обладнання - гарант його тривалої і ефективної експлуатації. Фахівці O.G. Service мають багатий досвід в установці і введенні в експлуатацію холодильних об'єктів промислового і цивільного призначення. Ми контролюємо кожен етап монтажу обладнання, використовуємо тільки перевірені комплектуючі та даємо чесну гарантію на свої послуги.

Ключові вимоги до монтажу холодильних установок

Герметичність, тепло-, гідроізоляція і безпека - ось основні критерії, на які ми спираємося при монтажі холодильних і морозильних камер. Кожному з цих параметрів приділяється особлива увага:

  • Герметичність забезпечується за рахунок щільного прилягання частин конструкції і використання герметизуючих паст. Шви обробляються пенополіуретановим і силіконовим герметиком. Монтаж холодильної камери з сендвіч-панелей захищає від впливу навколишнього середовища за рахунок використання системи «шип-паз» і поліуретанової прокладки PUS. На отвори в двері під ключ передбачаються пластикові заглушки.
  • Тепло- та гідроізоляція не дозволяє тепла ззовні поступати в холодильну установку. Ефект «термоса» гарантує, що в камері буде підтримуватися необхідна температура. Це мінімізує навантаження на компресор і захищає вміст камери від зміни стану.
  • Безпека споруди гарантується за рахунок використання вогнетривких сендвіч-панелей. Велику роль відіграє коректна установка холодильних камер і устаткування. Перед введенням в експлуатацію ми здійснюємо пусконалагоджувальні роботи і перевіряємо справність всіх систем.

Монтаж підлоги в холодильних камерах

Спочатку готується майданчик, на якій буде відбуватися монтаж промислового холодильного обладнання. Наші фахівці згідно з проектом, розмічають розташування профілів для сендвіч-панелі.

Стіни з сендвіч-панелей в холодильних установках

Найбільш ефективною вважається збірка холодильної камери з сендвіч-панелей. Ми використовуємо матеріали польського і українського виробництва. В якості наповнювача в них використовується пенополіізоціанурат, пінополіуретан або мінеральна вата. Ці матеріали не вимагають установки додаткового термоізоляційного шару, а значить, монтаж холодильних камер відбувається швидше в порівнянні з використанням традиційних матеріалів (бетону, цегли, дерева).

Збірка холодильної камери починається з кутів, для яких контролюється строго вертикальне розташування. До вирішення подібних завдань краще залучати професіоналів, адже виробники сендвіч-панелей не виготовляють матеріали для кутового з'єднання - їх вирізають вже на об'єкті за допомогою електроінструменту.

Сендвіч-панелі дозволяють створювати конструкції різної форми: від традиційного квадрата або прямокутника до шестикутника і навіть півкола.

Особливості монтажу стелі в холодильних приміщеннях

Установка морозильних камер включає герметизацію стельових перекриттів. Щоб виключити появу «містків холоду», ми контролюємо висоту стінових панелей і підрізаємо метал в місцях стиків. Для кращої герметизації всі кути посилюються спецпланки.

Монтаж і демонтаж холодильного обладнання - замовити в «О.Г. сервіс »

Наша компанія орієнтована на взаємовигідне співробітництво, тому для кожного клієнта ми пропонуємо:

  • Швидкий розрахунок і проектування обладнання. Вам не доведеться довго чекати кошторису - попередню вартість установки холодильної або морозильної камери ви дізнаєтеся вже при першій розмові з менеджером. Після команда проектувальників приїде на об'єкт, зніме виміри і складе кошторис з урахуванням ваших побажань. Наші фахівці за замовчуванням використовують оригінальні комплектуючі, але при необхідності здешевити вартість проекту ми запропонуємо замінити деякі запчастини в некритичних вузлах аналогами китайського виробництва.
  • Оперативний монтаж і пусконалагоджувальні роботи обладнання. Час збирання холодильних камер варіюється в залежності від розмірів об'єкта і складності використовуваних комплектуючих.
  • Інструктаж персоналу. Ми зацікавлені в тому, щоб встановлювані споруди служили справно, тому даємо чіткі інструкції щодо їх ефективного і безпечного використання.
  • Повний комплекс послуг. Ви можете звернутися до нас, якщо вам необхідний демонтаж холодильної камери, а також потрібно придбати комплектуючі, зняти заміри, спроектувати холодильне приміщення або доставити обладнання на об'єкт. Весь перелік робіт ви можете побачити на сайті https://og-service.com.ua/.
  • Гарантія на послуги. «О.Г. Сервіс »турбується про підтримку позитивної репутації, тому до кожного завдання підходить індивідуально і створює оптимальні умови для ефективної роботи обладнання.

Мы осуществляем монтаж холодильного оборудования в Харькове и других городах Украины. Наша команда состоит только из опытных сотрудников. Их профессионализм и добросовестное отношение к работе позволяет работать как с небольшими частными, так и крупными предприятиями, предоставляя услуги высокого уровня.

Якщо ви хочете дізнатися ціну на монтаж, збірку холодильної камери і отримати більш детальну інформацію, звертайтеся до менеджерів компанії O.G. Service за телефонами +38-050-593-18-42, +38-099-006-00-26, +38-099-142-33-67. Жителів і гостей Харкова будемо раді проконсультувати в нашому офісі за адресою вул. Саратовська, 51.