Легкие конструкции из сендвич-панелей

Легкі конструкції з сендвіч-панелей

Завдяки сучасним технологіям і високоякісним матеріалам, великим попитом користуються швидкобудуюємі будівлі з сендвіч-панелей, які відрізняються цілим рядом переваг:

  • високий рівень теплоізоляції, завдяки чому нерідко замовляють сендвіч панелі для будинку (зовнішньої обробки, зведення внутрішніх перегородок, покрівлі);
  • екологічність - вони не токсичні, їх використання не завдає шкоди ні людині, ні навколишньому середовищу;
  • безпека - стінові і покрівельні сендвіч-панелі не горять, в них не заводяться шкідники, цвіль і грибок.
  • простота складання конструкцій. Фахівцям компанії O.G.Service потрібно в середньому 3-6 тижнів на будівництво будівлі з нуля і введення його в експлуатацію.

Плюси зведення легких конструкцій з сендвіч-панелей

Ще одна незаперечна перевага, якими володіють швидкобудуюємі будівлі з сендвіч-панелей - ціна: будівництво з цього матеріалу обходиться дешевше, ніж із цегли, дерева або бетону. Цей варіант відмінно підходить для як для побутових, так і промислових споруд і комплексів: ангарів, цехів, торгових точок, логістичних хабів, виставкових центрів і т. д.

  • Завдяки тришарової структурі нероз'ємною панелі (два жорстких підстави і наповнювач між ними), зводяться будівлі є звукоізоляційні. Також така конструкція панелі гасить вібрацію, що корисно для приміщень, наповнених постійно діючої технікою.
  • Панелі сполучаються за допомогою міцного замкового з'єднання, яке герметизує конструкцію і запобігає появі «містків холоду» -промежутков, які сприяють промерзання споруди.

Переваги співпраці з O.G.Service

За час роботи в сфері ми встановили міцні відносини з відповідальними постачальниками, налагодили внутрішню логістику і напрацювали багатий досвід. І сьогодні нашим клієнтам ми можемо запропонувати:

  • Повний комплекс робіт зведення будинків з сендвіч-панелей. Вам не доведеться шукати додаткового підрядника, що дозволить заощадити не тільки час, а й гроші.
  • Багатопрофільний парк обладнання. Ми доставимо сендвіч панелі для оздоблення фасадів та покрівель на будівельний майданчик і оперативно зробимо роботу зі зведення будівлі власними силами.
  • Позитивну репутацію. Вам не буде потрібно шукати компанію, яка виконала роботу і «зникла з радарів». Ми даємо гарантію на свої послуги.

Завдяки використанню такого сучасного і високотехнологічного матеріалу, як сендвіч-панелі, часи, коли на зведення об'єкта йшли роки, канули в Лету. Звертайтеся в компанію O.G.Service, щоб замовити швидке будівництво будівель з сендвіч-панелей від грамотного і досвідченого підрядника.