Промислові холодильні камери та холодильне обладнання

Проектування, монтаж, обслуговування

Повний цикл робіт

Ми проектуємо, моделюємо об'єкти перед будівництвом, здiйснюємо доставку матеріалiв і виконуємо монтаж. Вам не потрібно додатково шукати підрядника для виконання окремих робіт.

Якісний монтаж

Маємо усе необхiдне для швидкої установки сендвіч-панелей: мобiльна бригада кваліфікованих монтажників, спеціальна техніка (підйомні крани, навантажувачі та інше), Професiйний iнструмент.

Доступні ціни

Гарантуємо вигідні пропозиції. Багаторічні відносини з партнерами дозволяють знизити вартість матеріалів і послуг для замовника залежно від обсягу замовлення. Завжди можна домовитися

Чому Вам має сенс працювати з нами

Вибір нашої компанії в якості партнера дозволить вирішити ваші завдання з сфері забезпечення холодом
Холодильна камера для мяса

Екологічно чисті і вогнестійкі матеріали гарантують пожежну і екологічну безпеку

Холодильна камера для риби

Різноманіття типів і розмірів дозволяє реалізувати проекти різні за величиною, складності і призначення

Холодильна камера для молока

Простота монтажу, доступна вартість робіт і швидкість їх виконання

Профессионалiзм

Ми вивчаємо потреби і вимоги наших клієнтів, тому надаємо консультації та технічну підтримку в питаннях, пов'язаних із забезпеченням промисловим холодом.

Якість

Використовуємо покрівельні та стінові PIR- і PUR-панелі Українського та Польського виробництва для промислових будівель, легких конструкцій, а також холодильних і морозильних комплексів.

Сертифiкацiя

Повна відповідність всім українським і європейським (PN-EN 14509) нормам. Є всі сертифікати. У виробництві використовується передове устаткування і висококласне сировина.