Системи кондиціонування

Компанія O.G.Service пропонує обслуговування, монтаж систем кондиціонування для підтримки мікроклімату в приміщеннях різних обсягів і типів призначень. Наше обладнання дозволить підтримувати температуру і вологість на оптимальному рівні, завдяки чому ви зможете зберігати продукцію згідно з нормами, описаним в державних стандартах. Кваліфіковані фахівці «О.Г.Сервіс» забезпечать якісне проектування і монтаж систем вентиляції та кондиціонування, які дозволять об'єкту працювати на повну потужність. Щоб визначити тип установки і її основні характеристики, рекомендуємо звернутися до досвідченим інженерам.

Як вибрати систему кондиціонування

При проектуванні фахівці відштовхуються від особливостей приміщення, в якому буде встановлюватися і функціонувати вентиляція. Якщо для будинку підходять малогабаритні спліт-системи невеликої потужності, то для промислових об'єктів є ряд жорстких вимог, яких потрібно дотримуватися. Проектування і монтаж систем кондиціонування передбачає використання установок високої потужності з особливими технічними характеристиками. Найчастіше це один зовнішній і до 10 внутрішніх блоків.

Система кондиціонування і вентиляції зазвичай включає:

  • Установку для забору і підготовки повітря - фільтри, зволожувачі, осушувачі, теплообмінники.
  • Засоби для переміщення і розподілу повітря - вентилятори.
  • Пристрої для хладо- і теплопостачання.
  • Допоміжні механізми для автоматизації систем кондиціонування повітря і контролю за мікрокліматом всередині приміщення.

Всі перераховані вище пристрої допомагають підтримувати оптимальний режим температури і вологи всередині об'єкта незалежно від змін факторів зовнішнього середовища. Щоб установка системи кондиціонування сприяла вирішенню поставлених завдань, інженери прораховують всі нюанси: площа і призначення приміщень, враховують наявність вікон, рівень теплопоступления, матеріал виготовлення стін і їх товщина, висота стель, обсяги зберігається товару, присутня техніка.

У свою чергу, неякісне проектування і монтаж систем кондиціонування повітря може привести до підвищеної витрати електроенергії. Щоб цього не сталося, рекомендуємо звертатися до досвідчених фахівців, які ще на етапі проектування враховують особливості роботи кожного елемента системи.

Які послуги надає O.G.Service

Наша компанія займається проектуванням, установкою, обслуговуванням систем кондиціонування на об'єктах промислового і цивільного призначення. Ми беремо на себе виготовлення і поставку обладнання, а також допомагаємо клієнтам в питаннях, що стосуються запуску та автоматизації. Всім замовникам ми гарантуємо якісний монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря на об'єктах різного типу:

  • виробничих цехах і заводах;
  • логістичних терміналах;
  • павільйонах, виставкових центрах;
  • торгових точках різних площ;
  • складах для зберігання товарів харчової, фармацевтичної промисловості, квітів;
  • адміністративних будівлях.

Ми надаємо професійний і швидкий монтаж кондиціонерів і вентиляції, завдяки чому ви зможете оперативно ввести пристрій в експлуатацію. Наші фахівці враховують всі вимоги замовника, а також завжди готові проконсультувати, відповісти на питання і надати технічну підтримку клієнтам. «О.Г.Сервіс» гарантує якісний монтаж системи кондиціювання, ціна якого доступна і для невеликих торгових точок, і для великої промисловості. Вартість послуг формується виходячи з обсягу робіт і типу обладнання, яке буде застосовуватися на об'єкті.