Промисловi холодильні камери

У компанії O.G.Service можна придбати холодильні камери з сендвіч-панелей «під ключ». Ми здійснюємо не тільки постачання будматеріалів, а й повний комплекс робіт по їх монтажу: від зняття замірів і проектування до установки і введення в експлуатацію.

Для яких цілей використовують холодильні камери

У нас ви можете купити промислову холодильну камеру для будь-якого типу продукції:

 • Холодильні камери для зберігання м'яса - сюди відносяться промислові охолоджувачі з електронікою, завдяки якій здійснюється контроль показників зберігання: температурного режиму, циркуляції повітря, рівня вологості. Найчастіше для цих цілей використовуються сендвіч-панелі з пенополіуретановим наповнювачем. Він відмінно утримує необхідну температуру, а також є екологічним, довговічним і безпечним.

 • Холодильні камери для риби використовуються для дотримання температурного режиму від -25 ° C до 0 ° C. У таких пристроях можна зберігати морепродукти і напівфабрикати. Агрегати часто оснащені спеціальними конденсаторами, автоматичною системою управління і охолоджувачами повітря.

 •  Холодильні установки для складу створюють мікроклімат під особливості товару. Можуть застосовуватися для молочної продукції, лікарських препаратів, вакцин, шуб, гастрономії.

 •  Холодильні камери для зберігання овочів і фруктів призначені для «консервації холодом» з метою уповільнення фізіологічних і біохімічних процесів в плодах. Це продовжує термін придатності продуктів.

 • Холодильні камери шокової заморозки необхідні для збереження зовнішнього вигляду, структури і якості свіжого продукту. Така термальна обробка відрізняється швидким способом охолодження без втрати поживних речовин і смаку товару.

 • Холодильні установки для квітів - середньотемпературні агрегати, які застосовуються для зберігання живих рослин, цибулин, насіння і саджанців.

Для контролю середовища всередині пристроїв монтується спеціальне обладнання: повітроохолоджувачі, холодильні агрегати, автоматика і ін. В компанії O.G. service, крім теплоізоляційних матеріалів, ви також можете замовити холодильне обладнання для холодильних камер. Пропонуємо також ПВХ-завіси, холодильні двері, матеріали для монтажу кондиціонерів (фреон, мідна труба, кронштейни, теплоізоляція).

Промислові холодильні камери в O.G.Service

Холодильні камери підходять для зберігання будь-яких видів товарів, що вимагають якісної заморозки: від м'яса до насіння і хутряних виробів. Холодильна камера від O.G.Service - модульна конструкція з сендвіч-панелей. За рахунок щільної фіксації складових такі установки абсолютно герметичні і можуть підтримувати виставлену температуру необхідний час.

Холодильні камери від O.G.Service виготовляються з екологічно чистих і вогнестійких матеріалів, які безпечні для здоров'я людини. Вся продукція сертифікована і відповідає українським і європейським нормам PN-EN 14509.

У нас ви можете замовити установку холодильних і морозильних агрегатів. Крім цього ми займаємося проектуванням, виготовленням холодильних камер і монтажем споруд, гарантуючи високу якість встановлюваних конструкцій.

При складанні приміщень для охолодження ми використовуємо сендвіч-панелі з такими особливостями:

 • Наявність оцинкованого або нержавіючого каркаса, жароміцного і холодостійка з наповнювачем і спеціальним пенополіуретановим покриттям, завдяки якому спорудження виходить не тільки безпечним, але й естетичним. Панелі кріпляться на металеву основу і фіксуються між собою замками холодильного типу. Це забезпечує швидкий монтаж і якісну герметизацію.
 • Товщина панелей варіюється від 50 до 150 мм. Цей параметр впливає на вартість споруди. У нашій компанії ви можете замовити холодильні камери для м'яса, ціна яких доступна і великим підприємствам, і невеликого бізнесу.
 • З'єднання панелей методом «шип-паз» відрізняється підвищеним рівнем герметичності. Воно не допускає появи «містків холоду» і забезпечує максимальну термоізоляцію.

У нас ви можете купити холодильну камеру для м'яса, риби, квітів та інших категорій товару і не переживати про їх зберіганні. Кваліфіковані монтажники O.G.Service розташовують необхідною технікою та інструментами для швидкої і якісної установки конструкцій. Багаторічний досвід дозволяє їм впоратися з завданнями будь-якої складності, а виготовлення конструкцій «під ключ» економить ваші кошти і сили.

Види холодильних установок в O.G.Service

Ми створюємо приміщення, в яких можуть зберігатися товари при широкому діапазоні температур: від -25 ° C до +14 ° C. Така холодильна камера з сендвіч-панелей (ціна розраховується в залежності від площі і використовуваних матеріалів) дозволяє консолідувати різні види продукції зі збереженням властивостей і смакових якостей товарів. наприклад:

 • У нас ви можете замовити холодильні камери або вітрини для риби для зберігання продукції при температурі від 0 ° C до + 5 ° C і рівні вологості більше 75%. Для заморозки риби краще використовувати морозильні камери, що забезпечують температуру до -25 ° C.
 • На нашому сайті можна купити стандартну холодильну або морозильну камеру. Холодильні камери O.G.Service безшумні в роботі і мають естетичний, акуратний зовнішній вигляд. При необхідності їх можна розібрати і зібрати в іншому місці. Подібні холодильні камери - промислові пристрої, здатні підтримувати температуру в діапазоні -25 ... + 8 ° C в залежності від потреб замовника.

Щоб забезпечити оптимальну освітленість і вологість, може знадобитися додаткове обладнання. У нас також можна придбати холодильні агрегати для холодильної камери.

Де купити промислові холодильні камери в Україні

Компанія O.G.Service займається виготовленням пристроїв різної конфігурації. У нас ви можете оформити індивідуальне замовлення для будь-якого типу холодильних приміщень розміром від 3 до 10 000 м3. Ми виготовляємо холодильні камери промислові, ціна яких залежить від обсягу споруди і характеристик використовуваних матеріалів. Нашими клієнтами можуть бути як невеликі торгові точки, так і підприємства харчової промисловості, аграрний сектор, супермаркети або логістичні фірми.

На нашому сайті в режимі онлайн ви можете прорахувати вартість замовлення. Введіть дані майбутньої установки в розділі «Розрахунок», і приблизна вартість корпусу буде виведена на екрані.

Якщо вас цікавить холодильна камера для м'яса, риби або будь-який інший продукції, ви хочете уточнити вартість послуг нашої компанії, проконсультуватися, замовити проектування або зняття вимірів, звертайтесь за телефоном + 38-050-593-18-42, + 38-099-006 -00-26, + 38-099-142-33-67 або пишіть на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Можлива також особиста зустріч в нашому офісі в Харкові за адресою вул. Саратовська, 51.