Промислове холодильне обладнання

Компанія O.G.Service пропонує надійне і довговічне промислове холодильне обладнання за доступною ціною з послугою установки і введення в експлуатацію без залучення сторонніх підрядників. Ми працюємо з екологічно чистими і вогнестійкими матеріалами, безпечними для здоров'я людини. Ми монтуємо сучасне обладнання для холодильних камер, яке створюється з урахуванням нових промислових розробок і з використанням інноваційних технологій. Наш товар відповідає європейським нормам PN-EN 14509 і сертифікатам якості.

Як вибрати промислове холодильне обладнання

Навіть якщо ви працюєте з перевіреними постачальниками і впевнені в якості товару, що продається, його неналежний монтаж призведе до серйозних фінансових збитків. Тому, якщо ви вирішили купити холодильне обладнання для магазину, громадського харчування, підприємства, складу, поставтеся до цього питання максимально відповідально. O.G.Service рекомендує всім клієнтам врахувати кілька важливих деталей:

 • температурні показники товару до відвантаження і рекомендації по зберіганню;
 • існуючі обсяги товару, який необхідно розмістити в установці, а також кількість планових закупівель і відвантажень;
 • метод завантаження вмісту в камеру - автоматичний або ручний;
 • тип упаковки товару.

Всі ці параметри впливають на підбір професійного холодильного обладнання для ваших цілей. При необхідності розрахувати і спроектувати майбутнє холодильне приміщення звертайтеся до наших фахівців. Вони точно вкажуть матеріал і товщину сендвіч-панелей для камери, габарити і тип дверей, а також забезпечать підбір обладнання для забезпечення необхідного мікроклімату з підтриманням оптимальної температури, вологості, освітлення.

Типи промислового холодильного обладнання в «О.Г.Сервіс»

Середньо- і низькотемпературні агрегати відрізняються не тільки рівнем охолодження, але і розмірами, основним призначенням і конструктивними особливостями. У нас ви можете замовити як промислове, так і торгове холодильне обладнання. Перше представляє собою високопотужні пристрої, які застосовуються для тривалого зберігання продуктів на виробництвах, складах, у великих магазинах і сфері громадського харчування. Холодильне обладнання на зразок вітрин або невеликих демонстраційних агрегатів відноситься до другої категорії - торгових пристроїв. Вони мають меншу потужність і призначені для короткочасного зберігання продукції. У нас ви можете придбати:

 • Холодильне обладнання для магазинів. Воно призначене для невеликих торгових точок. Такі пристрої забезпечують вільний доступ покупця до товару і створює оптимальні умови для зберігання м'яса і ковбас, риби і морепродуктів, кондитерських виробів, напівфабрикатів, одягу з хутра, квітів. Можемо запропонувати також холодильне обладнання для напоїв. Такі пристрої мають скляну орні або розсувні двері і LED-підсвічування для залучення уваги і кращої демонстрації товару.
 • Холодильне обладнання для ресторанів і підприємств громадського харчування різних типів. Для цих цілей можуть використовуватися середньотемпературні агрегати, що підтримують температурний діапазон 0 ... + 10 ° C, або низькотемпературні, охолоджуючі до -1 ... -18 ° C.
 • Устаткування для холодильної кімнати. Такі пристрої використовуються на великих торгових або виробничих точках. Їх стандартна комплектація включає герметичну двері, стелажі, пристрої для вентиляції і безпосередньо саму холодильну установку.

У нас ви можете купити холодильне обладнання для холодильних камер різних видів: з динамічним і статичним охолодженням, для шокової заморозки, а також для охолоджуючих вітрин і прилавків. «Серцем» наших агрегатів є надійні поршневі компресори Bitzer, Frascold і конденсатори LLOYD.

Ми проектуємо, обслуговуємо і встановлюємо холодильне обладнання:

 • на невеликих комерційних об'єктах;

 • в цехах, на складах і промислових виробництвах на кшталт заводів, терміналів, в яких потрібна організація розгалужених охолоджуючих систем;

 • багатоскладних конструкцій з використанням установок по охолодженню рідини.

Етапи роботи з холодильним обладнанням в O.G.Service

Більшість підприємств бере на себе тільки одну сторону питання: виготовлення холодильного обладнання, доставка, монтаж, обслуговування. В цьому випадку до завдання доводиться залучати величезну кількість підрядників, при цьому перевіряючи репутацію і професіоналізм кожного. Щоб прискорити процес, домогтися максимально чіткого результату і заощадити час і гроші на пошук декількох фірм, ви можете замовити повний комплекс робіт в нашій компанії. Компанія O.G.Service займається проектуванням, установкою і обслуговуванням холодильних агрегатів на всіх етапах. Як це працює:

 1. Ви робите замовлення. При оформленні заявки менеджер дізнається про цілі використання майбутньої конструкції, особливості її роботи і особливі побажання замовника. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором установки і розкажуть, які матеріали, обладнання будуть використовуватися в конкретному випадку. Ми також обговорюємо приблизні терміни робіт і пропонуємо приблизний кошторис.
 2. Зняття вимірів. Щоб виготовити торговельне та холодильне обладнання, наші монтажники беруть точні виміри. Час приїзду працівників обмовляється при оформленні замовлення.
 3. Етап проектування. Фахівці приступають до проектування холодильного обладнання з урахуванням індивідуальних вимог замовника. На цьому етапі враховуються особливості конструкції і продумуються параметри, які допоможуть підтримувати мікроклімат усередині установки: розташування охолоджувачів, напрямок і швидкість руху повітря, способи забезпечення герметичності камери.
 4. Етап виробництва. Починається виготовлення замовлення згідно з планом. Ми співпрацюємо з перевіреними партнерами, які, підходять до вирішення завдань оперативно і сумлінно. Це дозволяє виготовляти високотехнологічні конструкції за мінімально короткі терміни.
 5. Доставка. Ми доставляємо товар безпосередньо до вашого магазину, складу або підприємства. Вам не потрібно додатково шукати спеціальну техніку, навантажувачі або підйомні крани - ми маємо власне обладнання.
 6. Установка. Монтаж холодильного устаткування ми також беремо на себе. Кваліфіковані монтажники мають при собі необхідні інструменти, щоб без зволікань встановити конструкцію на об'єкті. Ми виконуємо пусконалагоджувальні роботи і вводимо агрегат в експлуатацію.

Таким чином, O.G.Service є не тільки магазином промислового холодильного обладнання, а й компанією, яка організовує установку промислових холодильників «під ключ». Також ми забезпечуємо сервісне обслуговування, заміну і ремонт агрегатів на торгових точках, складах або підприємствах. Ви можете звернутися до нас за безкоштовною консультацією по телефону або написавши на електронну пошту.

Переваги співпраці з O.G.Service

З нами ви можете бути впевненими в якості виготовлення і монтажу промислового холодильного обладнання:

 • Ми встановили міцні робочі зв'язки з партнерами, тому закуповуємо матеріали за ціною нижче, ніж конкуренти. Це дозволяє знижувати вартість послуг і для клієнтів.
 • В процесі виготовлення продукції використовуємо екологічно чисті і вогнестійкі матеріали. PIR- і PUR-панелі українського і польського виробництва відповідають європейським сертифікатам якості.
 • Ми беремося за різні типи об'єктів площею від 2 до 10000 м3. Колір сендвіч-панелей ви можете вибирати самостійно по RAL-палітрі.