Ремонт і обслуговування

Компанія O.G.Service пропонує монтаж морозильних камер, обслуговування низько і середньотемпературних агрегатів, послуги з ремонту холодильного обладнання та супутні послуги. У нас ви можете замовити проектування та встановлення обладнання, проконсультуватися з питань, що цікавлять і отримати якісну допомогу в будівництві, запуск або ремонті об'єкта. Наші фахівці візьмуться за роботи будь-якої складності.

У яких випадках слід звернутися до фахівців

Промислове обладнання піддається тривалій експлуатації, тому часто перегрівається і пошкоджується. Працівники O.G.Service часто мають справу з проектуванням і установкою холодильних камер, призначених для зберігання швидкопсувних продуктів. Наші фахівці швидко визначають причину поломки і забезпечують якісний ремонт за максимально короткі терміни.

Щоб не допустити виникнення проблем і продовжити термін експлуатації обладнання, фахівці рекомендують своєчасно проводити діагностику холодильної автоматики. Ми допомагаємо забезпечити регулярне технічне обслуговування пристроїв і проводимо планові огляди, запобігаючи виникненню аварійних ситуацій.

Ви можете звернутися в O.G.Service, якщо вам необхідно:

  • проектування і виготовлення агрегатів для зберігання продукції;

  • монтаж холодильних камер для забезпечення середніх температур;

  • установка морозильної камери;

  • демонтаж холодильної камери;

  • виготовлення та обслуговування холодильного обладнання;

  • установка, проектування і діагностика систем кондиціонування.

Також у нас ви можете купити холодильне обладнання з безпечних і надійних комплектуючих. Ми працюємо з перевіреними постачальниками, якість товарів яких підтверджено європейськими та українськими сертифікатами. Монтаж холодильного устаткування фахівцями O.G.Service відбувається з урахуванням всіх правил герметизації. Якщо вам буде потрібно заміна будь-якого блоку, ми використовуємо оригінальні запчастини.

Які послуги надає O.G.Service

Для монтажу промислового холодильного обладнання ми застосовуємо агрегати, виготовлені провідними світовими виробниками. Можливий варіант зниження вартості готового рішення для економії бюджету замовника - використання в некритичних вузлах комплектуючих китайського виробництва. Монтаж холодильної камери з сендвіч-панелей передбачає облаштування рівного підстави і кріплення до нього стінок камери. Наші фахівці знімають «мости холоду». Окрему увагу приділяємо теплоізоляції підлоги. Для верхнього шару підлоги використовується бетонна армована стяжка або облаштовується «легкий підлога» з алюмінієвих або нержавіючих листів. Залежно від призначення приміщення в якості матеріалу для підлоги може бути керамічна плитка або мармурова крихта.

Ми пропонуємо сендвіч-панелі для холодильних камер, в якості наповнювача яких використовується пінополіуретан. Цей матеріал має високі теплоізоляційні показники і не запалюється. Установка холодильних і морозильних камер хоч і займає мінімальний час, до процесу роботи наші фахівці підходять максимально відповідально. Ми виключаємо навіть невеликі помилки, які можуть призвести до несправності в установці, і даємо чесну гарантію на проведені роботи.

На ціну збірки холодильної камери з сендвіч-панелей впливає обсяг роботи, характеристика використовуваних матеріалів, використання додаткового обладнання та інші параметри об'єкта. Точну вартість послуг ми зможемо повідомити після зняття індивідуальних вимірів. На нашому сайті в режимі онлайн ви можете дізнатися ціну холодильної камери, монтаж обладнання розраховується окремо.

«О.Г. Сервіс »забезпечує обслуговування холодильного і морозильного обладнання. Ми займаємося ремонтом промислових і торгових агрегатів: камер та вітрин в магазинах, закладах громадського харчування, цехах, складах, супермаркетах, логістичних фірмах. Звертайтеся, якщо вам потрібно монтаж холодильного обладнання в Харкові, усунення несправностей наявних пристроїв або потрібно вирішити питання з системою кондиціонування.

Переваги співпраці з O.G.Service

Наша компанія бере на себе весь цикл робіт з проектування, монтажу і введенню в експлуатацію холодильного обладнання з обслуговуванням готових установок. Серед наших постійних клієнтів є як невеликі торгові точки, так і великі промислові підприємства площею від 2 до 10000 м3. Своїм партнерам ми гарантуємо:

  • Безпечну продукцію, що відповідає санітарним нормам, європейським і українським стандартам якості.
  • Доступні ціни. Для великих замовлень і постійних клієнтів передбачені знижки.
  • Швидке і якісне складання. Завдяки досвідченим монтажникам і грамотному проектування фахівців за індивідуальними вимірами, установка конструкцій займає мінімум часу.
  • Широкий асортимент. Ми працюємо з PIR і PUR сендвіч-панелями різної товщини і різних виробників. Колір матеріалу по RAL ви можете вибрати на свій розсуд.

Ми беремо на себе доставку готових конструкцій разом з допоміжною технікою та інструментами. За консультацією, допомогою або для виклику спеціаліста на підприємство ви можете звернутися по телефону +38-050-593-18-42+38-099-006-00-26 або +38-099-142-33-67. Також можлива зв'язок в режимі онлайн - пишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..