Стінові та покрівельні сендвіч-панелі

Компанія O.G.Service поставляє фасадні і покрівельні сендвіч-панелі для монтажу швидкомонтованих будівель. Ми співпрацюємо з польськими та українськими виробниками, набуваючи будівельні матеріали з наповнювачем з пенополіізоціанурата, пінополіуретану і мінеральної вати. У нас можна купити сендвіч-панель високої якості, а також замовити послуги з проектування, розрахунку, доставки та монтажу приміщень в Харкові і інших містах України. Наші фахівці працюють професійно і оперативно, завдяки чому ви отримаєте промисловий об'єкт в експлуатацію вже через 3-6 тижнів після початку будівництва.

Сендвіч-панелі для покрівлі і стін від O.G.Service

Крім оптимальної вартості на сендвіч панелі (ціна м2 дозволяє зводити оптимальні по співвідношенню ціна / якість будови), до числа їх важливих достоїнств також відносяться:

 • Легкість монтажу. При використанні такого будівельного матеріалу навіть для габаритних приміщень не потрібно зводити глибокий фундамент, а самі панелі мають просту, але надійну систему фіксації, яка спрощує їх установку. Це зменшує час зведення будівель і дозволяє використовувати сендвіч панелі для будівництва будинку і промислових каркасних будинків для введення в експлуатацію в короткі терміни.
 • Не вимагають теплоізоляційного шару. За цим параметром з панелями не можуть зрівнятися ні цегла, ні залізобетон, ні дерево. Саме тому часто замовляють сендвіч панелі для холодильних камер і інших приміщень, в яких потрібно підтримувати стійку температуру і мінімізувати витрати на підтримання необхідного мікроклімату.
 • Гігієнічність, безпека і екологічність. Панелі не їдять гризуни, в них не заводяться комахи, не утворюється цвіль. Матеріал не пропускає воду, тому часто використовується для монтажу покрівлі з сендвіч-панелей. Вони екологічні і безпечні для людини і навколишнього середовища. Плюс до цього панелі для холодильної камери, даху або фасаду стійкі до загоряння.
 • Універсальність. Їх використовують для обшивки як зовнішніх, так і внутрішніх стін з можливістю вертикальної або горизонтальної установки. При покупці сендвіч панелі для холодильної камери і інших приміщень ви можете вибрати колір матеріалу і створити сучасне архітектурне рішення з тривалим терміном служби.
 • Спрощене введення в експлуатацію. У будівлях з подібних матеріалів легко проводити внутрішні комунікації.
 • Висока звуко-, вібро- і шумоізоляція. Ви можете звести будівлю, наповнити промисловим обладнання і не турбуватися, що його робота потурбує перехожих чи сусідів.
 • Економічність. Крім відсутності необхідності в обробці (сендвіч панелі для даху будинку або фасаду мають естетичний зовнішній вигляд), вони дешевше цегли або бетону. В результаті ціна сендвіч-панелей за квадратний метр робить їх найбільш популярним будівельним матеріалом.

Приклади будівель з сендвіч-панелей

Сучасні стінні і покрівельні панелі, купити які можна в компанії O.G.Service, виготовляються з дотриманням санітарних норм, підходять для зведення будівель різного призначення. В тому числі:

 • морозильні і холодильні камери;
 • складські приміщення для зберігання продуктів;
 • будівлі для розведення та утримання тварин;
 • логістичні хаби;
 • ангари для техніки, цехи, гаражі та підсобні приміщення;
 • торгові точки;
 • будинки для сезонного відпочинку, дачі.

Цей будівельний матеріал досить легкий, і для забезпечення належної жорсткості конструкції допускається зводити будівлі не вище другого поверху. Це накладає обмеження на його використання. Наприклад, прекрасно підходять сендвіч-панелі для холодильника або покрівлі, але для житлових багатоповерхових об'єктів краще вибрати традиційні матеріали. Якщо ж вам потрібно збудувати невеликий об'єкт (роздягальню для персоналу, кімнату відпочинку, душову), то обраний матеріал підійде ідеально.

Ще однією особливістю будівель з сендвіч-панелей є їх герметичність. У такі конструкції за умови грамотного монтажу повітря з вулиці не надходить, а значить, їм потрібна установка примусової вентиляції. Фахівці O.G.Service враховують цей нюанс ще на етапі проектування. У нашій компанії ви можете купити холодильне обладнання та замовити сендвіч панелі для холодильних камер з професійною установкою.

Вартість сендвіч-панелей в O.G.Service

При розрахунку вартості фасадних або покрівельних сендвіч-панелей їх ціна залежить від габаритів і кількості необхідного матеріалу, обраного наповнювача, виробника (Україна або Польща), а також характеристик майбутнього приміщення. Наші фахівці задіють тільки якісні будівельні матеріали, які мають такі особливості:

 • Ми використовуємо сендвіч-панелі для даху та фасаду, обшиті сталевим листом з двостороннім оцинкуванням згідно EN 10346. Поверхня оброблена поліефірним лаком товщиною 25 μm.
 • Місця стиків панелей герметичні, що забезпечується не тільки за рахунок кваліфікованого монтажу, але і наявності поліуретанової прокладки PUS.

У нас можна купити покрівельні-сендвіч панелі, а також матеріали, створені спеціально для будівництва фасадів і зведення внутрішніх перегородок. Великою популярністю користується продукція компанії Gór-Stal. Вони випускають сендвіч панелі для холодильних камер за демократичною ціною і гідної якості:

 • До їх складу можуть входити нержавіючі сталеві листи, леговані титаном, марки S 280 GD. Така панель не піддається деформації при коливанні температур. Товщина листа перевищує китайські аналоги на 10% і становить 0,5 мм.
 • Повністю вогнестійкі. Панелі відповідають міжнародному стандарту PN-B-02867 і відносяться до класу М0 (межа зносостійкості вогню - 0 см).
 • Вироби Gór-Stal створюються по PN-EN ISO 12944 і не піддаються корозії, в тому числі і атмосферної (для категорій С1-С3).
 • Надійні кріплення. Доступні панелі трьох видів: з замками закритого, відкритого та холодильного типу. В останньому випадку використовується лабіринтова система «шип-паз». Вона нівелює поява «містків холоду» і герметизує приміщення.

Ми готові надати професійну консультацію і запропонувати вигідну ціну на покрівельні сендвіч панелі або для холодильної камери, а також повний комплект робіт по установці. Цей варіант дозволить вам заощадити час на пошуку додаткового підрядника. На сайті O.G.Service можна розрахувати ціну холодильної камери з сендвіч-панелей по заданих параметрах в режимі онлайн.

Замовити сендвіч-панелі в Україні з установкою

При монтажі конструкцій потрібно враховувати технологію з'єднання. Якщо цей момент упустити, то між погано прилеглими один до одного панелями утворюються повітряні проміжки, і будова промерзає. Щоб цього не сталося, слід звертатися в професійні компанії, що мають багатий досвід роботи в сфері холоду.

 • При установці сендвіч-панелі на дах, фасад або внутрішню частину приміщення ми використовуємо технологічне обладнання та гарантуємо оптимальне зчеплення сталевих листів з поліуретаном, ніж збільшуємо їх зносостійкість.
 • У нас ви можете замовити сендвіч-панелі покрівельні та фасадні в будь-якому кольорі по RAL.
 • Проектуємо споруди від 3 до 10 000 м3.

Звертайтеся до фахівців компанії O.G.Service, щоб придбати сендвіч-панелі для покрівлі і стін. Ми забезпечимо повний комплекс робіт - від постачання будматеріалів до монтажу приміщення «під ключ» в найкоротші терміни.

Сендвіч-панелі: характеристики

  Сендвіч-панелі стінові з видатним кріпленням типу PW PUR-S і PW PIR-S Сендвіч-панелі стінові з прихованим кріпленням PW PUR-SU і PW PIR-SU
Товщина панелі: 40-120 мм 40-120 мм
Питома вага панелі 10,0-13,4 кг/м2 11,1-13,4 кг/м2
Щільність піни 40 ± 3 кг кг/м3 40 ± 3 кг кг/м3
Коефіцієнт акустичної ізоляції 26 (-3, -4) dB 26 (-3, -4) dB
Коефіцієнт звукопоглинання: 0,15 0,15

Види продукції за типом замка

Стінова сендвіч-панель зі стандартним кріпленням PW PUR-S / PIR-S Стінова сендвіч-панель з прихованим кріпленням PW PUR-S / PIR-S

Варіанти колірного покриття панелей

Стандартні кольори

RAL 9002
RAL 9010
RAL 9001
RAL 9006
RAL 7035
 
 
Опціональні кольори
 
RAL 1002
RAL 1015
RAL 1021
RAL 3000
RAL 3011
RAL 3016
RAL 5010
RAL 5012
RAL 6029
RAL 7016
 
RAL 7024
RAL 8017
RAL 9007
 
 

Чи не знайшли в стандартній палітрі бажаний колір?

За вашою заявкою можливе виготовлення панелей в будь-якому кольорі по RAL.

Замовте не тільки сендвіч-панелі, але їх монтаж

У нас можна придбати стінові панелі сендвіч преміум-класу, а також замовити їх монтаж. O.G.Service - одна з компаній на українському ринку швидкомонтованих будівель, яка сама постачає будматеріали і монтує під ключ готові рішення.

Ми проектуємо і будуємо сучасні промислові та комерційні споруди об'ємом від 3 м3 до 10000 м3.