Холодильні камери для квітів, холодильники для квітів, зберігання квітів

Для зберігання зрізаних квітів в магазинах застосовуються спеціальні квіткові камери і охолоджуючі вітрини, побудовані на базі среднетемпературних холодильних установок.

Камери, які використовуються для зберігання продукції, здатні підтримувати температуру + 4 ... + 8 градусів,

тоді як демонстраційні вітрини працюють при температурі + 4 ... + 12 градусів (конкретне значення температури визначається особливостями того чи іншого виду квітів). Крім необхідної температури, для збереження товарного вигляду квітів також потрібно забезпечити достатній рівень освітленості і вологості.

Наша компанія може запропонувати Вам пристінні і острівні демонстраційні вітрини, зібрані з легких і міцних модульних склопакетів. Для виробництва обох типів вітрин використовуються однакові матеріали, проте пристінні моделі мають тільки одну або кілька прозорих стінок, тоді як острівні вітрини прозорі з усіх боків.

Всі наші холодильники для квітів прості в монтажі та експлуатації, не виробляють шуму під час роботи і мають привабливий зовнішній вигляд. Їх можна легко встановити навіть в дуже обмеженому просторі, а при необхідності - швидко розібрати і змонтувати в іншому місці.

Для кожної вітрини підбирається агрегат, здатний забезпечити необхідні температурні умови відповідно до побажань замовника.